internet, lublin, stałe łącze, transmisja danych, hosting, webmastering, domeny, email, konto, konta, www
LubMAN Logo
Zaloguj się do strefy klienta
Identyfikator
Hasło
Zarejestruj siępomoc

LubMAN UMCS Sp. z o.o. powstała, aby z dniem 1 lutego 2004 r. przejąć obsługę
pozaakademickiej, komercyjnej części sieci LubMAN. Kontynuujemy tym samym misję upowszechniania technologii internetowych poza środowisko akademickie - misję rozpoczętą w roku 1996 przez Zespół Informatycznej Obsługi UMCS.

Celem LubMAN UMCS Sp. z o.o. jest dostarczanie Klientom najwyższej
jakości kompleksowych rozwiązań sieciowych
: usług bezpiecznej transmisji
danych, szerokopasmowego dostępu do Internetu, zaufanego hostingu wraz z rejestracją i utrzymaniem domen, profesjonalnych projektów witryn www.

Nasza strategia opiera się na trzech filarach:
- wysokiej jakości świadczonych usług, polegającej na wprowadzaniu światowych standardów administracji sieci oraz obsługi klienta: 24-godzinnego dyżuru operatorskiego przez 7 dni w tygodniu, który w połączeniu z automatycznym systemem przyjmowania zgłoszeń o awariach pozwala oferować klientom priorytetowym kontrakty SLA,
- poszerzaniu wachlarza i dostępności świadczonych usług, zarówno przez
rozbudowę własnej infrastruktury sieciowej, jak i wprowadzanie nowych, atrakcyjnych elementów do naszej oferty, takich jak telefonia IP czy telewizja interaktywna,
- utrzymaniu konkurencyjnej ceny naszej oferty.

Stosowane przez LubMAN UMCS Sp. z o.o. innowacyjne rozwiązania
dostosowywane do indywidualnych wymagań naszych klientów. Światłowodowa
sieć szkieletowa pozwala dotrzymać kroku ich rosnącym potrzebom
informacyjnym. Wykorzystanie sprzętu światowego lidera rynku
telekomunikacyjnego - firmy Cisco Systems - daje gwarancję stabilnego
działania i poczucie bezpieczeństwa biznesu.

Usługi na pierwszą stronę
Pakiety hostingowe na pierwszą stronę
Domainmaker / rejestracja domen
Domainmaker / transfer domen
Najczęściej zadawane pytania - nadrzędny

Oferujemy dostęp do Lubelskiej Miejskiej Sieci Komputerowej za pośrednictwem łączy stałych, zarówno w nowoczesnych technologiach: światłowodowej i radiowej, jak i tradycyjnej, z wykorzystaniem łączy miedzianych.

Więcej

Dostęp do Internetu zapewniamy w oparciu o łącze z ogólnopolską siecią PIONIER oraz - poprzez tę sieć - do ogólnoświatowej sieci Internet przez komercyjną sieć SprintLink.

Więcej

Oferujemy podłączenie istniejących i nowobudowanych budynków mieszkalnych do miejskiej sieci światłowodowej. Dzięki temu mieszkańcy uzyskują szerokopasmowy dostęp do internetu o praktycznie nieograniczonej przepustowości (miesięczna gwarancja transferu danych wynosi 150GB - średnio 5GB na dobę)

Więcej

Oferujemy usługi telefonii cyfrowej pozwalające znacznie obniżyć koszty rozmów telefonicznych.

Więcej

Od 1995 roku nieprzerwanie świadczymy usługi hostingowe na niezawodnym, wysokiej klasy sprzęcie, zgodnym z najwyższymi standardami bezpieczeństwa unowocześnianym w miarę rozwoju technologii. Oferujemy szereg pakietów hostingowych dostosowanych do potrzeb różnych klientów.

Więcej

Prowadzimy usługi rejestracji nazw domen podrzędnych oraz nazw hostów w domenach .pl, .eu, .com.pl i innych domenach funkcjonalnych, .lublin.pl, swidnik.pl, krasnik.pl, leczna.pl, lubartow.pl oraz poniatowa.pl oraz innych domenach regionalnych i globalnych.

Więcej

Aktualne promocje
Promocja na hosting

Zamów u nas domenę regionalną, a pakiet hostingowy otrzymasz bezpłatnie albo za pół ceny. Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

Promocja superszybki Internet 10Mb+

promocja_czerwiec_pion.gif

Promocja ograniczona terytorialnie