internet, lublin, stałe łącze, transmisja danych, hosting, webmastering, domeny, email, konto, konta, www
LubMAN Logo
Zaloguj się do strefy klienta
Identyfikator
Hasło
Zarejestruj siępomoc

Oferujemy dostęp do Lubelskiej Miejskiej Sieci Komputerowej za pośrednictwem łączy stałych, zarówno w nowoczesnych technologiach: światłowodowej i radiowej, jak i tradycyjnej, z wykorzystaniem łączy miedzianych.

Więcej

Dostęp do Internetu zapewniamy w oparciu o łącze z ogólnopolską siecią PIONIER oraz - poprzez tę sieć - do ogólnoświatowej sieci Internet przez komercyjną sieć SprintLink.

Więcej

Oferujemy podłączenie istniejących i nowobudowanych budynków mieszkalnych do miejskiej sieci światłowodowej. Dzięki temu mieszkańcy uzyskują szerokopasmowy dostęp do internetu o praktycznie nieograniczonej przepustowości (miesięczna gwarancja transferu danych wynosi 150GB - średnio 5GB na dobę)

Więcej

Oferujemy usługi telefonii cyfrowej pozwalające znacznie obniżyć koszty rozmów telefonicznych.

Więcej

Od 1995 roku nieprzerwanie świadczymy usługi hostingowe na niezawodnym, wysokiej klasy sprzęcie, zgodnym z najwyższymi standardami bezpieczeństwa unowocześnianym w miarę rozwoju technologii. Oferujemy szereg pakietów hostingowych dostosowanych do potrzeb różnych klientów.

Więcej

Prowadzimy usługi rejestracji nazw domen podrzędnych oraz nazw hostów w domenach .pl, .eu, .com.pl i innych domenach funkcjonalnych, .lublin.pl, swidnik.pl, krasnik.pl, leczna.pl, lubartow.pl oraz poniatowa.pl oraz innych domenach regionalnych i globalnych.

Więcej

Aktualne promocje
Promocja na hosting

Zamów u nas domenę regionalną, a pakiet hostingowy otrzymasz bezpłatnie albo za pół ceny. Zapoznaj się z Regulaminem promocji.

Promocja superszybki Internet 10Mb+

promocja_czerwiec_pion.gif

Promocja ograniczona terytorialnie